KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769357
nr 1276 9357
Jan Ed, Komposition. Signerad. Olja på duk, 1985,100x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:47:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr